Kdo jsme?

Dovolte nám, abychom Vás odvyprávěli svůj příběh...

15095548_1152988974748569_8028087995590470503_n

 

Byl jednou jeden pes jménem Marco, ale všichni mu říkali Babu. Byl to pes s velkým srdcem a osobností, která by oslnila každého, kdo ho potkal. Jeho oči zářily jako hvězdy na noční obloze a jeho srst byla tak jemná, že byste si mysleli, že hladíte oblak.

Jednoho dne se stalo něco neuvěřitelného. Marco se proměnil v inspiraci pro značku dětského oblečení, která měla za cíl přinést radost a pohodlí do života malých dětí. A tak se zrodil náš tým, který se skládá z Jany Maděrové, Ondřeje Maděry a dvou pokusných dětí - Míši a Matýska Maděrových.

Jana je naše kreativní duše - navrhuje oblečení, šije jej, stará se o marketing, fotografování a úpravu fotografií a grafiku. Ondřej je naším marketingovým guru a také se podílí na fotografování. Míša a Matýsek jsou naše pokusné děti, které nám pomáhají testovat oblečení, aby bylo co nejpohodlnější a nejkrásnější.

Náš cíl je založit značku kvalitního dětského oblečení, která bude spojovat všechny směry - od designu po materiály. Chceme, aby se děti v našem oblečení cítily jako v bavlnce, a proto vybíráme pouze ty nejkvalitnější bio materiály.

A jaký je náš tón hlasu? No přece humorný! Vždyť život je přece jedna velká legrace, a to platí dvojnásob pro děti. Chceme, aby se naše značka stala synonymem pro radost, smích a štěstí. A kdo by mohl být lepší inspirací než náš milovaný Babu?

Představte si malé děti, jak si hrají v parku v našem oblečení s potiskem Babuovy tváře. Jak se smějí a radují z toho, že mají tak pohodlné a krásné oblečení. A představte si rodiče, jak se na své ratolesti dívají s úsměvem na tváři a v srdci hřejivý pocit, že jejich dítě je šťastné a spokojené.

Naše značka není jen o oblečení. Je to příběh o lásce, radosti a přátelství. Příběh o tom, jak jeden pes jménem Babu dokázal inspirovat celý tým lidí, aby vytvořili něco úžasného pro děti po celém světě.

Takže příště, když uvidíte dítě v našem oblečení, vzpomeňte si na příběh Babu a a jeho odkaz. A nezapomeňte se usmát, protože život je přece jedna velká legrace!

 

 

IMG_6498

  

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz