Doprava a platba

Dopravní Informace

Po odeslání vaší objednávky vám do 15 minut zašleme potvrzení přijetí e-mailem. Následně zboží pečlivě zabalíme a odesíláme ihned po potvrzení objednávky. Informace o expedici zboží, včetně údajů o celkové částce s poštovným, zvoleném způsobu doručení a sledovacím číslu balíku, obdržíte e-mailem.

Pro zboží skladem lze očekávat doručení do 2-5 pracovních dnů.

 


Možnosti a ceny doručení
Vaše objednávka může být doručena kdekoli v České republice. Nabízíme různé způsoby dopravy: osobní odběr v naší provozovně, Česká pošta, Zásilkovna, DPD, nebo rozvoz v oblastech Jablonec nad Nisou a Liberec.


Přepravní služba DPD
Sledování zásilky je možné online na uvedeném webu. V den doručení vás DPD upozorní e-mailem a SMS s možností upřesnit detaily doručení, jako je čas doručení nebo změna adresy. Platbu za dobírku lze provést hotově nebo kartou přímo řidiči.


Osobní odběr ve Zásilkovně
Můžete si nechat zásilku doručit na více než 7 000 odběrných míst v síti Zásilkovna. Sledování objednávky je k dispozici online. O doručení na výdejní místo budete informováni prostřednictvím mobilní aplikace, SMS a e-mailem, s 7denní lhůtou pro vyzvednutí. Tuto lhůtu lze prodloužit až na 21 dní.


Zásilkovna - doručení na adresu
V den doručení zásilky vás Zásilkovna kontaktuje e-mailem a SMS s možností upřesnit detaily doručení. Platbu za dobírku lze provést hotově nebo kartou přímo řidiči.


Osobní odběr
O připravení objednávky na osobní odběr vás budeme informovat. Objednávka bude k dispozici 7 dní.

 

 


Možnosti platby
Objednávku můžete zaplatit dobírkou při převzetí, bankovním převodem nebo hotově při osobním odběru.


Dobírka
Platba hotově nebo kartou přímo řidiči. U Zásilkovny je možné platit na výdejním místě, avšak některá místa nemusí přijímat karty. Platba kartou je možná také prostřednictvím aplikace.


Platba převodem
Objednávku lze zaplatit převodem na účet č. 256353985/0600 vedený u Moneta